start-finish

Koniec nowym początkiem

Minęło kilka miesięcy mojej pracy nad tą stroną i czas wyciągnąć wnioski.

Gdy zakładałam tę domenę miała być ściśle związana z rozwojem zawodowym. Jednak nie do końca ta tematyka wyczerpywała to, co chciałam przekazać. Podjęłam decyzję, aby zmienić obszar strony i właśnie w tej odsłonie widzisz ją teraz.

Uważność, samoświadomość, zrozumienie siebie, budowanie wewnętrznej harmonii…

Jednak na tym zmiany się nie kończą :).

Mój Drogi Czytelniku,

Poniżej dzielę się z Tobą moimi wnioskami na bazie obserwacji statystyk tej domeny.

  • duża część odwiedzających to osoby z mojego kręgu zawodowego, więc obecna tematyka na tej domenie nie jest dopasowana do odwiedzających
  • nazwa domeny nie wiąże się z obecną tematyką
  • odseparowałam się od tematyki zawodowej, której mi zaczyna brakować.

W związku z powyższym dziękuję Ci za czas spędzony na mojej stronie.

Zamykam tu obszar prywatny i wracam do obszaru zawodowego. Osoby, które tu trafiają poprzez wyszukiwarkę będą mogły trafić na bloga, który będzie ściśle związany z moją funkcją zawodową. Nie znajdziesz tu już odniesień na przykład do duchowości. Przykro mi, jeśli czujesz się zawiedziony jednak nie chcę uparcie prowadzić tego miejsca, gdy widzę, że trafiają tu osoby, które szukają informacji związanych z HR, rozwojem zawodowym czy po prostu szukają informacji na mój temat. Domena z imieniem i nazwiskiem w moim przypadku się nie sprawdziła.

Poza tym, uległam przekonaniu, że muszę wybierać. Albo piszę o rozwoju zawodowym albo o duchowym. A przecież nie muszę wybierać, mogę pisać o jednym i o drugim, ale w dwóch odrębnych miejscach!

Taki właśnie jest wniosek z tych kilku miesięcy blogowania – mogę pisać na temat dwóch bliskich mi obszarów jednocześnie, ale na innych stronach.

W związku z tym na obecną domenę zapraszam osoby zainteresowane rynkiem pracy czy rozwojem zawodowym. Natomiast wszystkich tych, którzy zainteresowali się uważnością, samoświadomością i wszystkimi tematami, które do tej pory poruszałam – bądźcie czujni, bo za chwilę ruszę z odrębnym projektem związanym z tymi obszarami :).

Wkrótce wpisy stąd znikną i pojawią się artykuły ściśle związane z karierą zawodową czy biznesem.

Osoby, które są zainteresowane samoświadomością – zapraszam do kontaktu np. poprzez FB. Podam wówczas nazwę nowego projektu.

Jeszcze raz dziękuję za te kilka miesięcy, które pozwoliły mi zrozumieć, co jest dla mnie ważne oraz że nie muszę wybierać 🙂

Ciepłe pozdrowienia i powodzenia,

Monika

Jedna myśl na temat “Koniec nowym początkiem

  1. Dobrze, że udało Ci się określić co jest najważniejsze dla Ciebie i dalszego rozwoju bloga. Ja ostatnio też robię małe porządki i przygotowuję się do startu z nowymi tekstami od nowego roku. Ja zrobiłam ten błąd, że okroiłam sobie bardzo pole działania przez wybór jednej tematyki. Okazało się, że przez to ograniczenie jakoś straciłam wenę do pisania. Postanowiłam rozszerzyć zakres i wrzucałam inne teksty – po czym ostatnio doszłam do tego, że to zupełnie mi nie pasuje i znalazłam zupełnie inną dziedzinę, która uzupełni tę pierwszą 😉 Teraz dopiero wszystko brzmi dobrze i jest na właściwym miejscu. Życzę powodzenia na obranej, nowej drodze 😉

Dodaj komentarz